Ładowanie Wydarzenia
10
Czerwiec
niedziela

Cyrkowa orkiestra show – Gdańsk

10 czerwca o 2:00 pm
40zł - 50zł
  • To event minęło.
Szczegóły
Data: 10 czerwca
Czas: 2:00 pm
Koszt: 40zł - 50zł
Miejsce
Nazwa budynku Centrum św. Jana (Kościół św. Jana)
Adres: Świętojańska 50
Gdańsk, Polska

+ Google Map
Organizator
Organizator: Prestige Concerts

Kup Bilet


Cyrkowa Orkiestra Show to niezwykłe widowisko muzyczne, stanowiące połączenie rozrywki i edukacji dla najmłodszych. Na scenie wystąpi bowiem bajkowa orkiestra i wokaliści, którzy zaprezentują ulubione piosenki najmłodszych. Ale na tym nie koniec atrakcji. Scenę odwiedzą również klauni i artyści cyrkowi, którzy z pewnością wywołają uśmiech na twarzach nie tylko dzieci ale i dorosłych.

Poprzez piosenki najmłodsi otrzymają zatem możliwość odwiedzenia muzycznej wioski Smerfów, osady Gumisiów, wycieczki na czarodziejskim dywanie z Alladynem, spotkania z szalonymi Flinstonami, Trollami, uroczym Shrekiem i Królem Lwem. Dziewczynki z pewnością zainteresuje spotkanie z księżniczką Elsą i Vaianą. Na koniec wszyscy, zarówno dzieci jak i dorośli na pewno „powyginają śmiało ciało” z Królem Julianem i postaciami z Madagaskaru.

Ponieważ to widowisko to muzyka na żywo, w wykonaniu orkiestry, muzycy będą mieli możliwość pokazania maluchom wybranych instrumentów muzycznych. Dzieci przekonają się, że muzyka ma w sobie ogromną moc kreatywną, rozwija wyobraźnię, wyostrza wrażliwość i pozwala wyrazić to, co w duszy gra. Artyści cyrkowi pokażą fajne sztuczki a klauni jak to klauni – powygłupiają się bez umiaru.